Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/data/c/f/cf1f31cb-baa8-403c-b98d-f447d8e41682/detskemeditacie.sk/web/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php80/bin/) in /data/c/f/cf1f31cb-baa8-403c-b98d-f447d8e41682/detskemeditacie.sk/web/wp-includes/l10n.php on line 763
Služby - Detské Meditácie

Detské Meditácie
všetky služby

Ponúkam Vám a Vašim deťom individuálne aj skupinové aktivity orientované predovšetkým na podporu a rozvíjanie ich vnútornej múdrosti a uvedomenia si vlastnej jedinečnosti. 

Meditačný kurz pre deti v skupine

Relaxačné cvičenia pre deti od 8 do 14 rokov zamerané na podporu ich sebadôvery, otvorenej komunikácie a zdravého emocionálneho vývinu.

Meditácie pre deti a rodičov

 Priestor na spoločné trávenie voľného času rodičov so svojimi deťmi vo veku 6-10 rokov ponúka príležitosť na chvíle oddychu a pohody.

Zážitkové meditácie pre deti v škôlkach

Koncept rôznych relaxačných aktivít, ktoré rozvíjajú zmyslové vnímanie, predstavivosť a sociálne zručnosti detí v predškolskom veku.

Individuálna terapia pre deti a rodičov

Výchovno-vzdelávacie poradenstvo pre deti od 2 rokov poskytované pedagógom a realizované formou hry a zážitkového učenia.